Kopā, kopā, “Pienenītes”bērni, Lai varam Jānīšus Ielīgot! Nemanot ir pagājusi vēl viena gadskārta, un nu ir klāt skaistākie saulgriežu svētki – Jāņi. Arī “Pienenīte”ieskandinājām Jāņus ar līksmām dziesmām, raitām dejām un draiskām rotaļām. Šiem svētk
2018.gada 19.aprīlī Krāslavas pirmsskolas izglītības iestādē “Pienenīte” notika “Pirmsskolas skolotāju profesionālās kompetences pilnveides seminārs “Pašvadības un pašizziņas caurvijas ieviešana mācību procesā”.
Gatavošanās svētkiem norisinājās visu mēnesi ar tēmu: “ Es dzīvoju Latvijā”. Jau no mazotnes ir svarīgi bērnos audzināt mīlestību pret savu zemi un vecākiem. Šī mēneša ietvaros mēs runājām par Latvijas simboliem, veidojām rotājumus savai grupai-Mārtiņgaili, Auseklīšus
Grupā ”Saulīte” no 16.-20.oktobrim notika ” Labo darbu nedēļa”. Šīs nedēļas ietvaros bērni palīdzēja skolotājām kārtot grupu un nojumīti. Pirmdien bērni tika iepazīstināti ar sētnieku darbu un pastaigas laikā palīdzēja sētniekam sagrābt lapas. Otrdien bērniem
„Mārītes”un „Saulīte”grupu bērni sapulcējās sporta laukumā, lai piedalītos Lielajā talkā. Mūs jau sagaidīja zaķis Jāzeps, zaķis Kazimirs un mūzikas skolotāja Maija. Pirms spraigā darba iesildījāmies ar dažādām kustību rotaļām, pēc tam no zaķiem saņēmām darba





