Mums bija bērnudārza gadskārtējā Ziemassvētku eglīte! Bērni kopā ar vecākiem, vecvecākiem un īpašiem draugiem un paziņām sanāca kopā, lai nosvinētu mūsu bērnudārzā Ziemassvētkus.

Ļoti priecēja tas, ka mūsu bērni no grupas ‘’Bitītes’’ šiem svētkiem gatavojās īpaši. Jau krietnu laiku pirms Ziemassvētku pasākuma izrotāja gan grupiņa, gan garderobi, gan arī grupas eglīti. Bērni katru dienu gatavoja skaistus darbiņus svētku noskaņā, paši izdomāja un gatavoja eglītes rotājumus un grupas noformējumu.

Tika iesaistīti arī vecāki. Vecākiem bija jāsarūpē savam bērnam masku. Šis svētku uzdevums bija visai grūts ne tikai mammām, tētiem, bet arī pašiem bērniem un skolotājām domājot par noskaņu.

Pie bērniem ciemojās gan kaza, gan zaķis, gan sniegavīrs un, protams, visu gaidītais un mīļotais Ziemassvētku vecītis. Skanēja dziesmas, mazās kājiņas griezās jautros deju ritmos. Bērni bija gan lāči, gan vāveres un zaķi, kopā draudzīgi darbojās gan kaķi, gan peles.

   

Bērniem bija jau liels prieks, ieraugot Ziemassvētku vecīti pa logu, bet kad viņu zaķis atveda uz zāli pie bērniem, bērnu emocijas bija neizsakāmas.

   

Un, kā mirdzēja bērnu actiņas, saņemot dāvanas!…

 

Pievienot Komentāru