…….Kas tur rībina,

Kas  tur dipina,

Kas tur skandina…….

Kādā jaukā, skaistā decembra dienā, kad ziemas māmuļa apsedza ar balto sniega seģeni gan māju jumtus, kokus, zemi,7.grupas “Spārītes” bērni kopā ar skolotājām, auklēti un vecākiem sagaidīja Ziemassvētku brīnumu. Bērnu skanīgās dziesmas ieskandināja spēļu laukumiņus. Ar spožām dzirkstelītēm actiņās viņi sagaidīja Ziemassvētku vecīti, kurš visu pasākuma laiku bija kopā ar bērniem, viņš kopā dejoja, dziedāja un uzjautrināja klātesošos.

  

Ziemassvētku vecītis aicināja bērnus apciemot viņa draugus- rūķus. Katrs rūķis ar interesi iesaistīja bērnus darbībā.

Pie Gaismiņas bērni taisīja lukturīšus.

Pie Christmas Kristinas bērni veidoja vēja zvaniņus, kas vēl šodien sveicina mūsu mazos draudziņus ierodoties dārziņā,jo ārā šie vēja zvaniņi skandina dažādas melodijas.

Pie rūķīša Cepumiņa bērni cienājās ar piparkūkām un siltu zāļu tēju.

Pēdējais rūķītis bija Zibsnītis, kurš lūdza izrotāt bērniem rāmīšus, kurus viņi nesa līdzi līdz lielajai eglei, lai varētu izrotāt rūķu ciemu.

   

Pats jaukākais un sirsnīgākais brīdis bērniem bija protams dāvaniņu laiks, kad rūķīši kopā ar Ziemassvētku vecīti dāvināja dāvanas.

   

Vecākiem šis pasākums ļoti patika, jo māte daba bija parūpējusies par laika apstākļiem, ārā bija uzburts īsts Ziemassvētku brīnums.Vecāki varēja darboties kopā ar bērniem.

….Tāds klusums dziļš,

Vien gaisā virmo gaidas.

Tūlīt jau brīnums nāks,

Tūlīt.

To ļoti gaidām.

Pievienot Komentāru