Gada nogalē mēs visi gaidām Ziemassvētku brīnumu.

Arī bērnudārza Pienenīte bērniem katra diena bija kā brīnums.

Bērnus iestādē apciemoja rūķi, kas ziņoja, ka dāvanas bērniem šogad būs! Kur un kad? Nebija teikts.

Taču, kādu dienu, katras grupas bērni saņēma vēstuli no Ziemassvētku vecīša, kurš aicināja bērnus doties uz “Piparkūku mājiņu”, kas atradās bērnudārza iekšpagalmā, lai saņemtu vecīša atstātās dāvanas. Bērni ar nepacietību devās turp. Uz dāvanu kastēm bija uzlīmētas grupu emblēmas- cālīši, zaķīši, taurenīši utt…tā nu katras grupas bērni tika pie savām dāvanām.

Šogad estrādes kalnu rotāja ne tikai bērnu izrotāta eglīte, kurai rotājumus darināja no dabas materiāliem, bet te bija sanākuši “īpašie ķekatnieki”- lācis, dzērve, nāve un gailis, kuri līdzi sev bija atvikuši skaistas ragavas. Viņi gaidīja visus iestādes bērnus, darbiniekus un vecākus uz fotosesijām.

“Ķekatnieku kalnā” bērni atrada arī pārsteiguma balvas. Ķekatnieki katrai grupai bija atnesuši baranciņu virtenes.

Tika svinēti arī gada nozīmīgākie svētki Ziemassvētki! Varēja vērot, “Kā pelēni sagaidīja Ziemassvētkus”, “Karnevālu pie zvaigžņu skaitītāja”, “Ziemassvētkus zaķu mājās”, “Rūķu eglīti”, “Sniegavīra Ziemassvētkus” un “Baltos Ziemassvētkus”, kā arī ķekatniekus, kuri svinēja Ziemassvētkus, rotaļājās, gāja ciemos pie citu grupu bērniem un cienāja tos ar garšīgiem zirņiem un pupām.

Pievienot Komentāru