Pirmsskolas izglītības iestādes “Pienenīte” grupas “Ežuki” un “Bitītes” bērni un skolotājas I.Solima, O.Dilba I.Barševska un V.Antonova vēl steidz ķert siltos rudens saules stariņus , tāpēc arvien un arvien vēl dodamies pārgājienos ,ejam izzinošās pastaigās vērojot apkārtni un esošos objektus un baudām sporta aktivitātes svaigā gaisā.

  

  1. oktobris bija labvēlīgs gājienam uz Krāslavas stadionu. Pateicoties Krāslavas Sporta skolai tika sarunāts laiks , kad mēs ieradīsimies, tāpēc vārti bija vaļā un mēs bijām mīļi gaidīti.

Izbrīns bija milzīgs , jo kā tika noskaidrots vēlāk , lielākā daļa bērnu stadionā pirms tam nav bijuši. Tad nu šodien mēs varam ar lepnumu svinēt mūsu mazos “atklāšanas svētkus”! Bērni noskaidroja , ka segums ar kuru noklāti stadiona skrejceliņi nav asfalts , bet gan mīksts pārklājums , ko bērni nosauca par “Sarkano gumiju”. 

Tika apskatīts viss stadions un bērni nosauca , ko gan tur varētu darīt – skriet , lekt , spēlēt futbolu , izpildīt tāllēkšanas uzdevumus u.c Pirms sportiskajām aktivitātēt bērniem tika vaicāts, vai viņi zina kādi ir drošības noteikumi un ko nedrīkstētu darīt stadionā. atbildes izskaneja dažnedažādākās. Tika pārrunāti drošības noteikumi kā arī tas , kādas traumas var tikt gūtas , ja tos neievēro.

Iesildīšanās vingrojumi un aktivitētes var sākties !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lēnā solītī tika izpildīts lielais goda aplis, pēc kura izpildes bērni atzina, ka nebūt nav viegli noskriet vienu apli.

 

 

 

 

 

 

 

 

Toties, galvenais mērķis, kāpēc tika organizēts pārgājiens – skriešana pa stadiona skrejceļiem zemajā un augstajā startā, ievērojot iepriekšmācītos noteikumus (nešķērsot citam ceļu, pareizs roku un kāju novietojums , pareiza pozīcija, finiša līnijas ievērošana un un precīza uzdevuma izpilde. Par to, vai uzdevumi tika pareizi izpildīti pēc vingrinājumiem tika apspriests ar sporta skolotāju.

  

 

 

Stadionā tika izspēlētas dažādas rotaļas un stafetes ar bumbām. Bērni bij aktīvi , jautri , uzmanīgi un adrenalīna pilni. Milzīgu sajūsmu un prieku raisīja kamera , kura kustējās un vēroja visu kas notiek stadionā, tad nu bērni bija vēl uzmanīgāki un kārtīgāki , jo kā daudzi teica : “Mūs taču filmē un rāda ekrānā pie strūklakas!”:)

Bērniem mūsu pilsētas stadions ļoti patika un arī turpmāk solījās tur atgriezties gan ar skolotājiem , gan arī ar vecākiem . Paldies, sporta skolai par pretīmnākšanu , jo atbalstot mūsu idejas un centienus biežāk ierasties mūsu stadionā un pasportot, turpmāk var rasties jauni centīgi un mērķtiecīgi sportisti. Pats galvenais jau ir gribēt, darīt un gūt prieku no tā ko tu dari 🙂

PII skolotāja Iveta Solima.

Pievienot Komentāru