Šogad zelta rudens mūs priecē kā nekad . Saulīte , vējš un zeltainās lapas, kas liegi krīt zaļajā zālē. Kas gan nāk prātā , skatoties uz to? Rudens prieki, pastaigas, lapu lasīšana, skaistu darbiņu veidošana un, nenoliedzami, arī lapu grābšana. Kā ik gadu , tā arī šogad esam mūsu labo darbu projektā, kad stāstām bērniem par draudzību , izpalīdzīdzību un iejūtību. Tad nu, ko? Jādodas palīgā mūsu bērnudārza sētniekam, jo viņam taču ir tik daudz darāmā un izpalīdzīgas rokas vienmēr ir nepieciešamas. Tika runāts par to kādi ir sētnieka pienākumi un, ko viņš dara mūsu bērnudārza teritorijā. Bērni zināja, ka sētniekam darba pietiek visos gadalaikos, ne tikai rudenī.

Dienas sākumā mūsu grupiņu bija apciemojis ežuks. Viņš bija ļoti bēdīgs, jo tuvojas ziema , bet ežuka midziņa vēl nav gatava, tāpēc viņš aicienāja bērnus iesaistīties un palīdzēt viņam lapu vākšanā. Mūsu grupa ir nodrošināta ar pietiekošu skaitu grābeklīšu , lai to pietiktu ik vienam bērniņam , tāpēc neviens nebija vērotājs , bet gan aktīvs darba darītājs. Bērni bija aktīvi un cīnījās par katru nesagrābto lapu, kā nu kurš mācēdams, bērni grāba te uz vienu , te otru pusi. Kas par gandarījumu un neizsakāmu prieku bija bērnu acīs ! Sētnieks mudīgi salasīja bērnu grābto lapu kaudzītes un pateicās viņiem, aizvedot lielo ķerru ar lapām mūsu ežukam.
Bērni kopā ar skolotājām bija sagādājuši varendaudz rudens lapu, tāpēc izveidojām arī “Ežuka taciņu” – bērni izlika lapas vienā rindā un paši tēlojot mazus ežukus izsoļoja taciņu.
Žēl gan ka visi grupas bērni nevarēja piedalīties labo darbu nedēļā, jo dažus bērnus bija pievarējis negantais”rudens vīruss”. Liels , paldies, visiem mazajiem un lielajiem labo darbu darītājiem. darot darbus draudzīgi kopā mēs varam paveikt daudz. Un , galvenais, jau ir tas, ka darot labu mēs vairojam labestību, prieku un izpratni savā starpā kā arī ar līdzcilvēkiem.

Pievienot Komentāru