Mūsu grupas „Ķipariņi” audzēkņi, vecāki un pedagogi pulcējās 12. decembra vakarā, lai izveidotu novēlējumu mūsu dārziņam skaistajos svētkos – Ziemassvētkos! Šovakar valdīja īpaši jauka un mājīga atmosfēra, jo Ziemassvētki ir laiks, kad ģimene var būt kopā, jo tie tik tiešām ir ģimenes svētki. Mūsu svētku atmosfēru papildināja arī izrotātā grupa, kura arī radīja to iedvesmu un radošumu kopīgā darbiņa izveidei.

Mazie audzēkņi kopā ar vecākiem izveidoja skaistu rotājumu eglītei, kurā attēlota balta skaista ziema ar sniegavīru, bet otrajā pusē no katras ģimenes tika veltīti mīļi, skaisti vārdi mūsu iestādei un tās darbiniekiem. Katrs no vecākiem darbnīcas laikā pats jutās kā bērns un ļāvās savas fantāzijas lidojumam, radošas dvēseles izpausmei.

         

Pulcējāmies kuplā skaitā, it īpaši priecē, ka arī tēvi iesaistās radošajās darbnīcās, piedāvā sava idejas un pavada laiku kopīgi ar savu ģimeni tik skaistā un jaukā nodarbē. Tas bija lietderīgi pavadīts laiks, kurš savijās kopā ar īpašu svētku noskaņu un ļāva būt vienotai un saliedētai komandai.

         

Mēs visi esam gandarīti par paveikto darbiņu!

 

Pievienot Komentāru