Rudens svētki aizvadīti ar dejām , dziesmām, siltu tēju un cepumiem.

 

Bērnus pārsteidza varoņi -Ezis- Inga ,Pelīte- Oksana un sētnieks -Iveta, sētnieks gan dažus aizkustināja līdz pat asarām , jo bērni nesaskatīja šajā tēlā savu skolotāju .

                            

Pelīte bērniem piedāvāja parotaļāties ar krāsainajām rudens lapām, toties tūliņ bija klāt dusmīgais sētnieks , kurš vēlējās noskaidrot, kāpēc bērni ir piemētājuši ar lapām nupat uzkopto bērnudārza teritoriju.

 

Kopīgā un draudzīgā rotaļā zēni un meitenes šķiroja lapas. Tas nebūt nebija viegli , jo zēniem vajadzēja sašķirot ozola lapas , bet meitenēm kļavu lapas. Pēc tam no lapām tika veidotas garas taciņas. Taciņu konkursā vinnēja meitenes , jo izveidoja ļoti skaistu, līkumotu un garu taku , tomēr arī zēnu taka bija ar izdomu, jo tai bija daudz atzaru, gluži vai kā kokam.

 

Lai nu kā viss bija ļoti jaukā brīvā nepiespiestā veidā , bērni līksmoja un rotaļājās, līdz pa taciņu bija nonākuši mežā, kur tos sveicināja ezis. Ezis vaicāja par rudeni, lapām un ko gan var darīt ar lapiņām. Bērni bija ļoti attapīgi un prātīgi , tāpēc visu ežukam izstāstīja.

 

Pasākumā noslēgumā bērniņi lika lietā arī savu radošumu un līmēja pie sejiņām , kuras kopā ar vecākiem mājās tika uzzīmētas, lapiņas.

 

Kas par modernām un krāšņām frizūrām sanāca !!!

 

Pievienot Komentāru