Rudens nāk ar veltēm, ābolu ražu, sēņu groziem un ar rudens brīnumiem un kā nu ne, jo 18. oktobrī viens no brīnumiem noritēja grupā „Cālīši” un grupā „Saulītes”, jo te tika aizvadīti rudens svētki „Rudentiņa brīnumi”.

Bērnus zālē sagaidīja kaķene Ņausene un aicināja viņus parotaļāties ar rudens

lapām. Bērnus tas ļoti aizkustināja, viņi dejoja ar rudens lapiņām, priecājās un

līksmoja.

 

Bērniņi klausījās un atdarināja ar kustībām lietus dziesmiņu, gāja pastaigā, ņemot līdzi krāšņos lietussargus, un lēkāja pāri „peļķēm”, kuras bija atstājis rudens lietutiņš.

 

Bet, galvenais, brīnums bija – ūdens un krāsu pārvērtības, jo tās imitēja lapkriti, lietu un sniegpārsliņu virpuļošanu. Bērni ar aizrautību vēroja krāsu dejas ūdenī.

 

Tālāk bērni devās ar „vilcienu” uz mežu, lai noskaidrotu, ko dara meža zvēriņi mežā, kad uzkrīt pirmais sniegs. Bērni klausījās mūziku un minēja, kādi zvēri sagaida viņus mežā.

Kad meža zvēri- zaķītis, lapsiņa un lācis parādījās, bērniem tika piedāvāts uzzīmēt uz „mežmalas pirmā sniega” zvēru pēdas. Bērni ar lielu aizrautību ķerrās pie darba. Kas par jauku un skaistu mežmalu sanāca, tik daudzu zvēru pēdiņu!

 

Izpriecas noslēgumā bērni paaicināja meža zvērus pavingrot kopā mūzikas pavadījumā, lielākā daļa bērnu ar pilnu degsmi metās iekšā un vingroja kā nu kurš prot, jo ikviens gribēja parādīt un pierādīt sevi zvēriņiem.

Pasākums noritēja jautrā noskaņā un bērnu sejās bija redzams neizsakāms prieks un gandarijums!

 

Pievienot Komentāru