Nāc nākdama, Jāņu diena, Tev ir pulka gaidītāju: Gaida Jānis, gaida bērni, Gaida paši saimnieki. 21.jūnijā mūsu grupā ‘’Margrietiņas’’ notika ielīgošana. Meitenes atnāca ar skaistiem ziedu vainadziņiem, bet zēni ar skaistiem ziedu pušķiem. Katra meitene prezentēja
..’’Visi bija Jāņa bērni-lī-ī-go. Kas svinēja Jāņu dienu-lī-ī-go.’’ Vasara, ak vasariņa,kad saule silda mazos deguntiņus,pļavās smaržo un zied dažādas puķes,piekalnītē sārtojas pirmās zemenītes, mēs 4.grupas ‘’ Mārītes’’bērni un 5.grupas ‘’Saulītes’
..’’Visi bija Jāņa bērni-lī-ī-go. Kas svinēja Jāņu dienu-lī-ī-go.’’ Vasara, ak vasariņa,kad saule silda mazos deguntiņus,pļavās smaržo un zied dažādas puķes,piekalnītē sārtojas pirmās zemenītes, mēs 4.grupas ‘’ Mārītes’’bērni un 5.grupas ‘’Saulītes’
Šogad Līgo svētkus mēs svinējām grupā, apvienojot divas vidējās grupas “Bitītes” un “Ežuki”. Sākumā ar bērniem apspriedām, kas tad ir Līgo svētki, kā tos svin, ko var darīt utt. Bērniem nebija liela pieredze, ko pastāstīt. Daži bērni teica, ka jāpin vainagus.
Šogad Līgo svētkus mēs svinējām grupā, apvienojot divas vidējās grupas “Bitītes” un “Ežuki”. Sākumā ar bērniem apspriedām, kas tad ir Līgo svētki, kā tos svin, ko var darīt utt. Bērniem nebija liela pieredze, ko pastāstīt. Daži bērni teica, ka jāpin vainagus. Pārsva




