Projekta ietvaros “Iedzīvotāji veido savu vidi” bērnudārzā PII “Pienenīte”, ar iestādes kolektīva atbalstu, tika realizēts projekts “Brīvdabas telpas izveide”.

Pavasaris, vasara, rudens un ziema- ir četri brīnišķīgi gadalaiki, kad bērni var darboties āra vidē. Piedaloties aktivitātēs, bērni var attīstīt sīko pirkstu motoriku, iegūt jaunas zināšanas par vidi, eksperimentēt ar ūdeni, sniegu, smiltīm, oļiem; darboties ar dabas materiāliem. Draudzīgā gaisotnē bērniem tiek dota iespēja veidot sadarbību vienam ar otru.

Realizējot projektu, centāmies radīt bērniem un pedagogiem pēc iespējas ērtākus apstākļus, tāpēc aprīkojām rotaļu laukumu ar dažādām konstrukcijām, ievērojot bērnu drošību. Tika izveidoti seši galdi ar soliņiem – radošam darbam: zīmēšanai, aplicēšanai, veidošanai, modelēšanai, pētīšanai; tāfeles no organiskā stikla, uz kurām bērni varēs zīmēt; biziborda siena, kur izglītojamie mācīsies patstāvīgi darboties ar dažādiem priekšmetiem, attīstot loģisko domāšanu un sīko pirkstu muskulatūru; izlietne roku mazgāšanai; zonas, kur darboties ar smiltīm un ūdeni.

“Bērniem ir vajadzīgas saknes un spārni.

Saknes, lai zinātu, no kurienes viņi nāk.

Spārni, lai iepazītu pasauli.”

Realizētais projekts ļaus bērniem radoši un aizraujoši darboties āra vidē!

“Iedzīvotāji veido savu vidi”

 projekta vadītāja

Rita Jurčenoka

Pievienot Komentāru