Klāt ir rudens! Un klāt ir Zinību diena, 1.septembris! Šogad tas ir neparasts – mēs nesanākam un nesvinam kopā. Šogad  svinam savās mazajās grupiņās…

Kā  to darīt? Vai tas varētu būt koncerts? Varbūt ekskursija vai pārgājiens? Un kāda vaina  sporta aktivitātēm? Ir, ko izvēlēties!  Mūsu  variants – izstāde! Izstādi var apmeklēt vai arī organizēt.

Organizēt! Tas būtu interesantāk! Nu tad – aiziet!

Kur izstāde notiks?

Nolēmām, ka izstāde notiks ārā, brīvdabas estrādē!

Kāda tēma izstādei?

Tie varētu būt vasaras  iespaidi, sapņi un domas  par jauno mācību gadu!

         

Nu tik jāķeras pie darba: burti un rotājumi, bērnu darināti, krāsaini, koši un raibi, tapa pamazām…

   

Un tad galvenais uzdevums –  izstāde jāpiepilda ar zīmējumiem. Šo darbu veicām  tieši  Zinību dienā. Svētkos  neiztikt bez ciemiņiem un dāvanām. Tā tas bija arī šoreiz – Zaļais  zīmulis pie bērniem  ieradās ar skrejriteni: ar “Mārītēm”  un “Spārītēm” viņš skaitīja dzejoli,  ar “Ežukiem” apdziedāja burtus,  ar “Margrietiņām” gāja rotaļā, ar “Bitītēm” pavingroja…katrai grupai tika uzmanība un dāvanas – zīmēšanas  albums un krāsainie zīmuļi.

 

  

  

Kamēr Zaļais zīmulis  ciemojās pie vienas grupas, pārējās čakli  darbojās. Un Zinību dienas izstāde “Pastāsti man!” beidzot  gatava!

  

Tā “Ežukiem” tapa krāsainu balonu zīmējumi, “Bitītēm” – mākoņu  gleznas, savukārt “Margrietiņas” pārsteidza ar dažādas formas darbiem , bet  grupu “Mārītes” un “Spārītes”  bērnu darbiņi bija ļoti izteiksmīgi.

  

Izstādēs pieņemts savus iespaidus ierakstīt  viesu grāmatā. Mums arī tāda  bija – ar sirsnīgiem vārdiem  un  laba vēlējumiem.

  

    

Veiksmi un saticību, izturību un veselību, radošumu un atjautību  vēlam  visiem bērniem, vecākiem un  skolotājiem jaunajā 2020./21. mācību gadā!

Mūzikas skolotāja M.Bogdāne

Pievienot Komentāru