Par godu Lāčplēša dienai un Latvijas simtgadei uz mūsu bērnudārzu tika paaicināti Jaunsargi un Robežsargi- kinologi.

  

Jaunsargi bērnus iepazīstināja ar savu darbu, kā arī aicināja bērnus aktīvi darboties: līst caur tunelim un šaut mērķī, pārvietoties purvā pa ciņiem, izlīst nepieskaroties zem“elektriskā” vada. Bērniem bija jāpaslēpjas slēptuvē, pēc trauksmes ātri jāizlien,    jāapģērbj ķivere un veste, tad jāiemet granātas tankā.

 

Šajā dienā arī bērnudārzā ciemojās  arī kinologi, kuri demonstrēja savu darbu ar suņiem: izpildīja dažādas komandas, meklēja apmaldījušos cilvēku, ķēra zagli, atrada paslēptas narkotiskās vielas.Viens sunītis demonstrē dažādas kustības, kuras bija jāatkārto arī bērniem: stāvēt, pietupties, apgriezties, iet atpakaļ, skriet uz priekšu.

  

Bērniem tas sagādāja ļoti lielu prieku. Neviltots prieks bērnu acīs bija arī tad, kad kinoloģe atļāva paglaudīt sunīti.

  

Pēc katra pasākuma vienmēr ir foto sesija, bet šoreiz tā bija kopā ar suņiem, kuri izpildīja kinologu komandu- sēdēja bērniem priekšā.

Gribam teikt lielu paldies Jaunsargiem kuri pie mums viesojas jau vairākus gadus pēc kārtas. Paldies par jaukajām aktivitātēm, jo praktiski darbojoties, tas bērniem daudz vairāk paliek atmiņā.

Paldies arī Robežsargiem, kuri nekad neatsaka kad tiek aicināti ciemos uz bērnudārzu. Šī diena bērnu atmiņās palika emocionāli pozitīva.

Sporta skolotāja Violeta Antonova

 

 

Pievienot Komentāru