Smaidi, saule, siltu smaidu!

 Savam saules bērniņam

 Nēsā, saule, saules bērnu

 Savā zelta saujiņā!

               ( J. Rainis )

26. maijā, beidzot klāt, bija lielie gaidīšanas svētki 1. grupā “Saulīte “ izlaidums – “Ceļojums ar gaisa balonu“, mūsu gudrajiem, mīļajiem, laimīgajiem bērniem. Šogad saulītei bija 21 saules stariņš- 13 smaidīgas meitenes un 8 zinātkāri zēni, kuri, nu beidzot, ar lepnumu varēja teikt- paliec sveiks bērnudārzs, es jau tūdaļ būšu pirmklasnieks!

  Šiem svētkiem bērni gatavojās rūpīgi- mācījās dejas, dziesmas, dzejoļus, rotāja burtus, gaisa balonus, plānoja norises gaitu- zīmēja tērpus, kādus gribētu ģērbt izlaiduma dienā, plānoja ēdienkarti, domāja- kur un kā izveidos savu kafejnīcu. Arī vecāki ar lielu atbildību, rūpīgi izplānoja šī pasākuma norisi, lai realizētu bērnu idejas un būtu pārsteigumu pilna diena.

  Lokas meiteņu matos, džentlmeniska puišu stāja, bērzu un ceriņu smarža, krāsaini ziedi, baloni, pārvērstā grupa par kafejnīcu, “lidojums ar gaisa balonu”, svētku vadītāja- Kaķenīte, tas viss deva iespēju vēlreiz iejusties skaistajā zelta dzīves laikā, ko visi saucam par bērnību. Šī bija neaizmirstama un skaista svētku diena arī vecākiem un bērnudārza darbinieku kolektīvam.

   Lai bērniem bērnudārzā pavadītais laiks paliek atmiņā kā skaists bērnības piedzīvojums, bet vecākiem vēlam, lai nekad nepietrūkst izturības un mīlestības, savus bērniņus lolojot!

Pievienot Komentāru