1. decembrī grupā”Saulīte” un “Cālīši “ svinēja eglītei dzimšanas dienu. Uz eglītes dzimšanas dienu bērni atnāca skaisti sapucējušies, bet bērnu vecāki bija mūsu skatītāji.

Zālē bērnus sagaidīja skaista, izrotāta egle un svētku vadītāja. Svētku vadītāja nolasīja bērniem vēstuli, kurā tika aicināti uz mežu pie vientuļas mazās eglītes. Ejot uz mežu bērni satika zaķi, vāveri un ezi. Ar meža zvēriem bērni rotaļājās, dziedāja un spēlējās ar instrumentiem. Meža zvēri nodeva arī sveicienu mazajai eglītei un bērniem iedeva -baltas bumbiņas, zelta čiekurus un sarkanus ābolus.

   

Ceļā arī bērni satika bēdīgu, skumīgu vilku, kuram nebija draugu. Viņš sadraudzējas ar bērniem, rotaļājās un pat uzdāvināja mazai eglītei savu zvaniņu. Kad mazā eglīte bija izrotāta, ciemos pie bērniem atnāca Salatētis, kuram pazuda maiss. Bet vilks bija palicis labs, palīdzēja atrast Salatēta maisu ar dāvanām.

  

Bērni bija emocionāli, aktīvi , priecīgi,jo tika saņemtas sen gaidītās dāvanas. Vecāki guva arī lielu gandarījumi par jauniem bērnu  sasniegumiem.

 

 

 

Pievienot Komentāru