Kā var iepazīstināt divgadīgos bērnus ar mūsu Latviju?

Tās ir sarunas ar bērniem par savu ģimeni. Par māju, kurā dzīvo viņu ģimene. Par pilsētu Krāslavu, kurā ir daudz skaistu dažādu lielu un mazu māju. Par mūsu bērnudārzu “Pienenīte “, kurā bērni aktīvi darbojas un spēlējas. Bērni uzzināt, ka dzimšanas diena ne tikai viņiem, bet arī mūsu Latvijai.

Mūsu grupas vecāki aktīvi iesaistījās radošajā darbnīcā-veidot plakātu, kas veltīts Latvijai 100. Sadarbībā ar vecākiem tika nolemts veidot ģimenes koku. No sākuma bērni veidoja fonu plakātam ar tamponu palīdzību zīmēja rudens lapas.

  

Nākošajā dienā uz radošo darbnīcu vecāki nāca ar savām idejām un fotogrāfijām. Darbam tika piedāvāti dažādi materiāli-aplikācijas papīrs, kreppapīrs, filca audums, kartons un citi materiāli. Bērni labprāt palīdzēja saviem vecākiem, stāstīja, ko var redzēt fotogrāfijās. Bērni bija gandarīti darboties kopā ar saviem vecākiem.

  

Darbošanās notika draudzīgā atmosfērā, bija diskusijas par dažādiem jautājumiem. Mūsu plakātam bija izvirzīti vairāki nosaukumi, bet labākais variants , ko atbalstīja vecāki bija :” Mīlošas ģimenes Latvijas lepnums”—

 

Pievienot Komentāru