“Sudraba tīmekļi lido pa gaisu,
Rudens, rudens ir klāt.
Ak, kā gribētos vēl ko skaistu
Izjust vai izdomāt!
(…)”
(J.Osmanis.)

   Rudens ir skaistākais gadalaiks , kad lapas liegi krīt no kokiem, kad bērni iet uz bērnudārzu un zem kājām čab dzeltenās kļavu lapas. Tas ir laiks, kad kopā ar bērniem doties pastaigās un apskatīt mūsu skaisto Krāslavu. Rudens ātri paņem līdzi izdaiļotās lapas, tāpēc bērni steidza ievākt dabas veltes, lai kopā ar vecākiem no tām pagatavotu kaut ko skaistu…
Manuprāt, šis darbiņš un šī izstāde ir lielisks piemērs skolotāju, bērnu un vecāku lieliskai sadarbībai . Mājas darbi kopā ar vecākiem , nav tikai uzdevums vecākiem, kā reizēm nācies dzirdēt . Tā ir kopā būšana ar savu bērnu,kas tādā vecumā ir neaizstājama un ļoti svarīga. Darbojoties kopā, bērns ir jāatbalsta , jārunā, jājautā – kā tu domā ? Vai tā būs labi? Kā tu ieteiktu ? Palīdzi!  Ik mirklis , kas tiek pavadīts ar savu bērnu kopā darbojoties ir neatsverams.
Mūsuprāt , izglītības process norit daudz veiksmīgāk , ja iesaistās visas puses , tāpēc pēc tam grupā mēs ar bērniem pārrunājām, katru bērna darbiņu. Paslavējām gan viņus, gan vecākus , jo tikai tad, ja tavs darbs tiek novērtēts, tev ir vēlme un stimuls darīt un darboties tālāk. Tas bērnu gandarījums un prieks ir neizsakāms, jo tajos vārdos, ko saka bērns – “Mūsu Darbs!” ir tik daudz pateikts !  Mūsuprāt, vecāki un bērniņi bija ļoti pretīmnākoši un ļoti kreatīvi. Tik bagāta iztēle un tik radošas idejas !

Malači, mīļš paldies, Jums ! 

Pievienot Komentāru