Par tradīciju kļuva “Labo darbu “ nedēļā apmeklēt biedrību “Caritas”. Šīm pasākumam mēs devām nosaukumu “Labā sirds”.Bērni un viņu vecāki sagatavoja mājās gatavotu cienastu ar ko pacienāt vientuļus vecus cilvēkus. Skolotājas uzrunāja sanākušos cilvēkus un novēlēja viņiem biežāk atrast iemeslu, lai pasmaidītu, priecātos par visu labo,ko dot viņiem apkārtējie cilvēki,būt vienmēr možiem un dzīvespriecīgiem un pavadīt šo dienu ar PII”Pienenīte”bērniem no grupas Bitītes.
Kā mēs saprātam jēdzienu labestība? Uz šo jautājumu bērni atbildēja, izlasot dzejoļus par labiem cilvēkiem un viņu labiem darbiem. Bet rudens dziesmiņa atgādināja visiem veciem cilvēkiem par to, ka patsskaistākais gadalaiks ir rudens, kurš iepriecina mūs ar savām košājām krāsām.
Pēc tam skatītājiem tika piedāvāts noskatīties pasaku”Pīladzītis”, kurā bērni ar iedvesmu noteloja savas lomas.

Pēc uzstāsanās bērni uzdāvināja skatītajiem nelielus suvenīrus, ko izgatavoja paši. Pēc tam bērni pacienāja gados vecākus cilvēkus ar cienastu, ko pagatavoja kopā ar vecākiem. Tādi pasākumi audzina bērnos ,mīlestību pret apkartējiem izsauc viņos vēlmi iepriecināt vientuļos cilvēkus. Ja labestību bērnos neaudzināt no mazotnes , tad vēlak to izdarīt būs daudz grūtāk. Mūsu uzdevums:iemacīt bērniem to, ka labestība dot prieku,ka labs cilvēks ir arī labs draugs. Laipni un labi cilvēki mūsu pasauli dara labāku un  mums gribas ,lai viņu būtu vairāk.

Pievienot Komentāru